Väetis õuetaimedele - vedel kontsentraat 0,5L

Bioaktiivne ja vees lahustuv vedel kontsentraat vermikomposti-huumuse baasil mullaviljakuse taastamiseks ja mulla tervendamiseks (kasv+kaitse). 

 

Bioaktiivne ja vees lahustuv vedel kontsentraat vermikomposti-huumuse baasil mullaviljakuse taastamiseks ja mulla tervendamiseks (kasv+kaitse). Looduslik viljakuse eliksiir. Ideaalne lillede, köögivilja, maitserohelise, puurviljade, marjade ja puude kasvatamiseks. Kasutamiseks õue- ja toatingimustes, rõdul ning kasvuhoones. Parandab mullastruktuuri, tõstab viljakust ja lühendab valmimisaega. Kaitseb haiguste, ilmastikuoludest, kemikaalidest tuleneva ja muu stressi eest. Vähendab nitraatide, raskemetallide ja radionukleiinide sisaldust mullas. Hoiab kokku väetistele ja taimekaitsele tehtavaid kulusid. 

Kasutamine

Kastmiseks 1 korgitäis 10 l vee kohta. Seemnete niisutamiseks idanevuse parandamiseks – 1 tilk 250 ml vee kohta. Taime- ja puuistikute juurte niisutamiseks 12-24 h juurdumise kiirendamiseks – 0,5 korgitäit 20 l vee kohta. Kartulimugulate mahapaneku eelne töötlemine (sissekastmine) – 4 tilka 1 l vee kohta. Kevadine ja sügisene mullarikastamine – 1 korgitäis 5 l vee kohta.

 

Kasutamisel jälgida elementaarseid hügieeninõudeid. Kui vedelik sattub nahale või limaskestadele pesta külma veega. Allaneelamise korral juua palju puhast vett. Hoida toiduainetest eraldi!

Keemiline koostis

Sisaldab, arvestatuna kuivaines

 

Kogulämmastik (N): 0.49 kg/t

Kogufosfor  (P): 0.24 kg/t

Kogukaalium (K):  0.93 kg/t

Happelisus  (pH)  7.1